Fark yaratan tasarımlar,
1962’den günümüze…

Uzaklarda aradıklarımızın aslında çok yakınımızda, kendi içimizde olduğunu anlatan, yeniden uyanışı ve küllerinden doğmayı temsil eden Zümrüd-ü Anka sembolü ile bambaşka bir banyo deneyimi yaşatmayı hedefleyen marka: ISVEA

1962’den bu yana tasarımları, kalitesi ve farklı fonksiyonel yaklaşımları ile İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtan ISVEA, artık Türkiye’deki banyolarda da hayat buluyor.

Moda ve tasarım denilince akla gelen ilk ülke olan İtalya’da doğan ISVEA ürünleri, ülkenin başarılı tasarımcıları ve tasarım stüdyoları arasında bulunan Nativita Design House, OMC2 Design Studios, Simone Valsecchi, Ettore Giordano, Meneghello & Paolelli Associati, Sabrina Selli, Emanuele Pangrazi ve Genesis Design Studio gibi isimlerin imzalarını taşıyor. Isvea ürün portföyünde İtalyan tasarımlarının yanı sıra genç Türk tasarımcıları Sevil Acar ve Ömer Faruk Yakupoğlu‘nun tasarımları da yer alıyor.

Markanın tasarım felsefesinin özünde banyoları evin genel çizgilerini yansıtan mutlu yaşam alanlarına dönüştürmek bulunuyor.